________

Ráno jsme se rozdýchali a po snídani jsme šli delegátovi zaplatit výlet do Karibiku /70éček/. Bártovi bylo nějak zle, buďto měl úpal nebo z toho včerejšího masa. Na pláži vlál černý praporek a moře se mi zdálo studené. Na půl dvanáctou jsem měl sraz se včerejší průvodkyní, která točila Havanu s naší výpravou na kameru.Zaplatil jsem 30éček za dvě céda a vrátil se na pokoj. S Bártem jsem pak seděl v bufáči při drinku Miami Vice a čekali jsme na Pojdu, který se trápil v posilovně. Po obědě byl výlet na Al Caponovu vilu. Zaplatili jsme si Hop Hop autobus, dojeli na konečnou a pěšky, asi 3km, k ní došli.

Po čumendě jsem ještě všechny hnal na konec obytné zony. Byla zde půjčovna aut a skutrů. U půjčovny jsme si sedli a pozorovali dva ožralý Rusáky, kteří skutry zvedaly na zadní, až je nakonec 20m od půjčovny položily. Jeden si asi přerazil rameno, protože byl nějak nesymetrický.

Na půjčení nic nebylo, pokračovali jsme nakonec, kde jsme se otočili a  vraceli jsme se na točnu autobusů.

Cesta koníkem stála 5 euro za jednoho, takže jsme opravdu k tomu autobusu došli, udělali si jeden okruh po poloostrově a po večeři šli už jen na bar, kde jsme vydrželi do zavíračky.


Nejnovější články do Kroniky

__________________________

055350
DnesDnes15
VčeraVčera36
Tento víkendTento víkend93
Tento měsícTento měsíc507
CelkemCelkem55350