________

Ve středu jsme si se ženou vzali dovolenou, abychom využili první letní teploty. Naložil jsem kola na střechu Astry a dopoledne vyjeli směrem ke Stráži nad Nežárkou. Už jsem tu dlouho nejel a tak díky obchvatu jsem málem město minul. Na liduprázdném náměstí jsme nechali auto a nabrali směr po státovce na Mláka. Zadní kolo mi pěkně šmajdalo, ale vydrželo. Pokračovali jsem dál na Novosedly. Tady jsme to zapíchli v první hospodě.

trebon 7591 

Za necelých 180Kč jsme dali oběd s pár pivy a kafem. Když jsme dokoukali "zajímavou" reklamu na vlasový přípravek, pokračovali jsme dál na Jemčinu. Po žluté jsme pak mířili k Evženovu údolí. U jednoho rybníka, který jsme minuli, kvákaly pěkně žáby. Evženovým údolím jsme kola vedli. Na Velké Holné jsme dali oraz. 

trebon 7614

Po červené jsme dojeli k Jemčině, kde jsme se nechali zlákat v místní restauraci na mexické topinky. Byly dobré, podobně jako Plznička. Kofola byla však teplá.

trebon 7619 

Ještě jsem zaobdivoval kolo před hospodou, jelikož jsem si myslel, že největší šunku, resp.favorita z roku 1963 mám já. Odtud jsme jeli už do Stráže . Naložil jsem kola, dotankoval za vsí benzín a hurá do Pelhřimova. Cestou mě předjeli nějaký dravci v Dolní Lhotě a o to jsem si je vychutnal o kus dál, kde je kasírovali Policajti.

trebon 7621 


Nejnovější články do Kroniky

__________________________

129901
DnesDnes82
VčeraVčera132
Tento víkendTento víkend326
Tento měsícTento měsíc1727
CelkemCelkem129901