________

Kamarád dostal dva VIP lístky na dvoudenní Cestovateský festival do Prahy Před obědem jsem nakopnul Astru a v jednu jsme parkovali v CLARION CONGRESS Hotelu. Na pokladně jsme dostali pásky na ruku a rovnou jsme se šli najíst, protože jsme měli hlad. Z různých nabídek cizokrajných jídel jsme šáhli po mexickém Burrito. To se nám zdálo neškodné. Mě zasytilo, ale ještě jsme dali vzorky z jiných stánků. Vedle na baru jsme si koupili k pití Prazdroj, třetinku flašky za 80,-Kč. Voda stála 70,-. Opodál měli německé pivo Maisel’s Weisse za 40,-, které znám a které je dobré. U toho jsme zůstali. První přednášku jsme absolvovali Růžovými tuktuky Jižní Amerikou.

Po ní jsme okoukli stánky,  dali si Uganda zelenou a černou kávu, 12 letou Metaxu, povinnou fotku s hosteskou.

Druhou přednáškou byla Ziburova Co se mi při cestování nepovedlo. Tak to jsem se docela pobavil a i všichni kolem. Nějakou knížku od něj mám, ale ještě jsem se k ní nedostal. Musím si ji přečíst, slíbil jsem si. 

Bylo už na nás pozdě, davy zhoustly, nejvyšší čas zmizet. Na zpáteční cestě jsem si dali kafe a po D1 jsme si to svištěli domů. Po osmé jsem stál už před barákem. 

 


Nejnovější články do Kroniky

__________________________

061652
DnesDnes52
VčeraVčera59
Tento víkendTento víkend111
Tento měsícTento měsíc1175
CelkemCelkem61652